Zbiórka na farby – informacje

Idzie wiosna, niedługo zrobi się ciepło i kolejne stare ściany znajdujące się na terenie Brynowa będą mogły pokryć trójkolorowe prace w akcji Legalne Graffiti. Farby jednak kosztują, dlatego ogłaszamy zbiórkę pieniędzy, za które będziemy mogli je zakupić.

Żeby jednak nie obciążać zbytnio dla żadnego z nas, wymyśliliśmy, że zbiórka przebiegać będzie w nietypowej formie – wzorem Akcji Gwiazdka sprzed paru lat (która w naszej dzielnicy wypadła doskonale) zbieramy tylko monety o nominale 1, 2 i 5 groszy! Czas do 15 kwietnia.
Zebrane pieniądze można przekazywać aktywnym osobom na osiedlach. W razie problemów prosimy o kontakt (formularz kontaktowy)

Przy okazji zbiórki przeprowadzamy rywalizację osiedli, a zwycięskie (czyli to, które zbierze najwięcej) może liczyć na atrakcyjne nagrody.

Tak więc, Panie i Panowie, do dzieła!

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, pragniemy poinformować, że za zbierane przez nas pieniądze zostaną namalowane na terenie naszej dzielnicy legalne graffiti.

Mamy nadzieję, że dzięki przeprowadzonej przez nas zbiórce rok 2012 będzie bardziej owocny jeśli chodzi o legalne graffiti malowane w tej części Katowic!

Możliwość komentowania jest wyłączona.