Zaległości

Brynów1964

Z powodu pewnych problemów na stronie, od prawie miesiąca nie pojawił się żaden nowy artykuł, za co przepraszamy wszystkie osoby, które odwiedzały nas z nadzieją na przeczytanie czegoś ciekawego. Od ostatniej aktualizacji GieKSa rozegrała aż 6 spotkań, ze zmiennym szczęściem – raz wygrała, raz zremisowała i trzykrotnie przegrała. Aktualnie GKS ma 4 punkty nad strefą spadkową. Mecze przy Bukowej, z Płockiem, Polonią Bytom i Wartą, nie przyniosły żadnych epokowych wydarzeń. Z powodu konfliktu z zarządem wciąż dopingowaliśmy bez flag na płocie i bez bębnów. Na szczęście bywa tak, że nawet te spotkania, których atmosfera nie zachwyca, mają piękne momenty. Takie bez wątpienia przeżyliśmy podczas meczu z Wartą, kiedy sześcioletni ?młynowy? poderwał do śpiewu cały Blaszok (a przez chwilę nawet cały stadion). Dla takich chwil warto chodzić na mecze!

W ciągu ostatniego miesiąca nasi piłkarze grali dwukrotnie na wyjeździe. W Gdyni bez wsparcia kibiców, bowiem solidaryzowaliśmy się z fanami Arki, którzy prowadzą bojkot. Natomiast w Szczecinie było 180 GieKSiarzy.
W niedzielę graliśmy z Piastem, szersza relacja z wyjazdu wkrótce na stronie.
27 maja, w ostatniej kolejce tego sezonu, zagramy na wyjeździe z Sandecją. Zapisy trwają.
Powoli kończy się ten ciężki dla GieKSy sezon, mamy nadzieję, że następny przyniesie poprawę w sferze organizacyjnej i sportowej w naszym klubie i nastanie, długo oczekiwana w Katowicach, ?normalność?.

Możliwość komentowania jest wyłączona.