Zabijamy ciszę!

25 maja 2013 był dniem, który spędziliśmy bardzo aktywnie. Z samego rana delegacja kibiców z naszej dzielnicy odwiedziła Święto Kwitnących Głogów, nieoficjalne święto Ligoty. W 280-osobowej grupie, na którą składali się kibice GieKSy i nasze zgody, sławiliśmy nasz klub i uniemożliwiliśmy akcję propagandową kibicom zza miedzy.
Najważniejszym dla nas aspektem tego dnia była jednak zbiórka dzielnicowa. Na około 2 godziny przed meczem z Arką spotkaliśmy się na jednym z brynowskich boisk szkolnych i razem z chłopakami z Torcidy Kończyce zaprezentowaliśmy dwuczęściową oprawę. Pierwszą część stanowił transparent z napisem ?Brynów Kończyce? i hasłem ?z nami powtarza każdy, kto tu przyszedł?? . Po chwili przerzuciliśmy drugi transparent, zawierający dokończenie hasła: ?ZABIJAMY CISZĘ!?. Wraz z zaprezentowaniem drugiego transa odpalona została pirotechnika (race, świece dymne, achtungi) i rozpoczęliśmy śpiewy. Następnie większość naszej około 60-osobowej grupy zawinęła się na autobus, a pojedyncze osoby do aut. Warto dodać, że na zbiórce rozdaliśmy ponad 100 vlepek ?Brynów jest nasz?, również dzieciakom, które przebywały wtedy na boisku.
Sam mecz z wielu względów był udany, negatywnym aspektem był chyba tylko wynik. W naszym miejscu na sektorze ?A? liczba Brynowian była dużo wyższa niż na zbiórce, gdyż dołączyły osoby, które z różnych przyczyn nie mogły na niej być. Poza kibicami Górnika wspierało nas też 2 Banikovców z Prajzaci, którzy rozdali nam nowe vlepki zgodowe ?Prajzaci&Brynów?. Dziękujemy przyjaciołom za wsparcie!
W drugiej połowie zaprezentowana została oprawa, na którą składały się transparenty dzielnic i Fan Clubów. Całość podsumowało hasło na płocie: ?wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSę ? to powód do dumy!?. Nie zabrakło transparentów Brynowskiej GieKSy!
Wymyślone przez UG?03 hasło mówi wszystko i powinno wystarczyć za podsumowanie tej relacji. Reprezentujemy GieKSę, dlatego nie wolno nam zwalniać tempa! Na Brynowie jeden klub!

Możliwość komentowania jest wyłączona.