Wyjazdowy start

Tak się złożyło, że pierwsze trzy mecze rundy wiosennej GieKSa zagrała na wyjeździe. Inauguracja miała miejsce na stadionie ŁKS-u i z powodu zamkniętego sektora gości, nie mogliśmy się w Łodzi pojawić. Na szczęście, mimo braku naszego wsparcia, piłkarze dali radę i zwyciężyli 1:0, co nastrajało nas optymistycznie przed wyjazdem na Wartę. Zapisy poszły szybko i ostatecznie w nadkomplecie ? 367 osób (w tym 15 osób z KSG, 9 Banika i 1 JKS-u) ? zameldowaliśmy się w Poznaniu. Brynowską GieKSę reprezentowało 8 osób. Piłkarze ponownie nie zawiedli i wygrali 2:0.
Dwa dni przed wyjazdem do Poznania dwóch z nas pojechało z Górnikiem do Warszawy, która okazała się niegościnnym miastem, w przeciwieństwie oczywiście do Żaboli ?
Po dwóch wygranych z rzędu wzrosły nasze apetyty przed wyjazdem do Krakowa, który w ogóle zapowiadał się ciekawie z wielu względów. Zainteresowanie było bardzo duże, wszystkie 750 biletów szybko znalazło nabywców. Wśród nich było 29 osób z Brynowa, a także 2 z Torcidy Kończyce! Podróż była spokojna, głównie z powodu specjalnych zasad wyjazdowych, dotyczących ograniczenia spożywania alkoholu oraz śpiewów w drodze na mecz. Można powiedzieć, że zasady przyniosły skutek i przełożyły się na jakość dopingu, który przez całe spotkanie był dobry, a momentami znakomity. Wizualnie wypadliśmy też bardzo dobrze, większość kibiców miała szale i wszyscy trójkolorowe czapki. Słowa pochwały należą się też piłkarzom, za walkę i dobrą grę. Porażka była niezasłużona i wierzymy, że wywoła tylko sportową złość. Jeżeli GKS będzie grał w następnych meczach tak, jak z Cracovią, to zbierze jeszcze dużo punktów. Naprzód GieKSiarze!

Możliwość komentowania jest wyłączona.