Wesołych Świąt!

Nadszedł ten czas w roku, kiedy z okazji Bożego Narodzenia oraz nadejścia nowego roku wszyscy składają sobie życzenia. Nasza strona nie może pozostać w tyle, ale nie dlatego publikujemy ten tekst. Jest mnóstwo osób, którym naprawdę szczerze chcemy podziękować za to, co było i naprawdę szczerze życzyć, żeby dobrze im się wiodło.
Wam wszystkim, którzy odwiedzacie naszą stronę dając nam wiarę w to, że nasz wysiłek jest coś wart – dziękujemy! Miejcie dobre święta i udany rok. Wszystkim Brynowianom i wszystkim GieKSiarzom chcemy życzyć wielu szczęśliwych chwil w nadchodzącym, 2013 roku, oraz odwagi w stawianiu sobie ambitnych celów i w ich realizacji. Życzymy, również sobie, pełnego oczyszczenia klubu i normalności, której przy Bukowej nie było tak dawno…
Kibicom Górnika życzymy, żeby po szczęśliwych świętach i pogodnej zimie nadeszła runda ich marzeń, zakończona zdobyciem przez ich klub „piętnastej gwiazdki”. A później już tylko udanych losowań i szerokiej drogi po europejskich drogach! Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do przyjaciół z Torcidy Kończyce. Życzymy wam, żebyście nie schodzili z obranej drogi i w nowym roku pokazali kolejny raz, że najmniejsza dzielnica może być najlepszą! Powodzenia na kibicowskim szlaku i do zobaczenia!
Kibicom Banika życzymy ustabilizowania się sytuacji w ich klubie i powrotu do walki o najwyższe cele, do której Ostrawski klub nas przyzwyczaił. Zachowania hegemonii na czeskiej scenie kibicowskiej oraz chęci do dalszego rozwoju. Grupie Prajzaci, której szlaki w mijającym roku przecięły się z Brynowianami, życzymy również wesołych Świąt. Všechno nejlepší!
Wesołych Świąt!

Możliwość komentowania jest wyłączona.