Urodziny GieKSy w Brynowie

grafiki1

Już ponad tydzień minął od urodzin GieKSy, które w naszej dzielnicy przerodziły się w prawdziwe święto. Mieszkańcy Brynowa w tę słoneczną niedzielę mogli być naprawdę zaskoczeni, na każdym kroku napotykając na życzenia urodzinowe, w formie plakatów (których pojawiło się w całej dzielnicy kilkaset) oraz ulotek, które znalazło w swoich skrzynkach pocztowych grubo ponad tysiąc osób! Każdemu, kto podróżował tego dnia samochodem lub po prostu wybrał się na spacer, w oczy rzucały się transparenty, których naliczono kilkanaście. Przedstawiały one różne treści, od informacji (?27.02 ? Urodziny GieKSy?) po życzenia (Miłego dnia życzą kibice GieKSy?).
Po południu, na jednym z boisk szkolnych odbyła się zbiórka kibiców z Brynowa, podczas której rozdawane były okazjonalne vlepki, kalendarzyki Brynowskiej GieKSy oraz smycze. Zaprezentowana została też efektowna oprawa (podświetlana folia). Jak donoszą okoliczni mieszkańcy, głośne śpiewy sławiące Górniczy Klub Sportowy rozlegały się przez dłuższy czas ;)

Ze zbiórki GieKSiarze udali się na mecz naszych hokeistów do Spodka, gdzie także głośno śpiewając ponieśli zawodników do wysokiej wygranej. Miłą niespodzianką dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzili halę były życzenia, jakie na transparencie zamieścili Brynowianie. Zdjęcie transparentu pojawiło się później na oficjalnej stronie klubu.
Ostatnim akcentem świętowania urodzin GieKSy był turniej w Mysłowicach, na który wybrało się około 30 GieKSiarzy z Brynowa.

Brynów wierny od 47 lat.

Zobacz galerie z obchodów 47. urodzin.

Zobacz filmiki ze zbórki urodzinowej

Możliwość komentowania jest wyłączona.