Turniej w Mysłowicach

Mysłowice Miasto GieKSy
24.01.2010 – Turniej halowy w Mysłowicach

Kiedy tylko potwierdziła się informacja, że IV charytatywny turniej piłkarski w Mysłowicach odbędzie się, odrazu ruszylismy z zapisami.
Liczba chetnych stopniowo się powiekszala, by ostatecznie dobic do 11 osob zapisanych na dzielnicy.
W dniu turnieju zbiórke wyznaczylismy na 15:15 na jednym z Brynowskich parkingow, jednak z powodu zamieszania z biletami (dzielnicowy jak zwykle zapomnial) ruszamy z malym opoznieniem. Pod hala jestesmy okolo 15 minut przed rozpoczeciem calej imprezy. Pstrykamy pamiatkowa fotke, wypisujemy bilety i… pełni obaw o tempo wpuszczania kibicow na hale ruszamy w strone wejscia. Tam ku naszemu zdziwieniu wszystko idzie bardzo sprawie, dlatego w srodku jestesmy na 10 minut przed rozpoczeciem.
Zajmujemy dobre miejsca i ruszamy z dopingiem, ktory tego dnia (oprocz ostatniego meczu) byl bardzo mizerny. Na hali okazuje sie, ze z Brynowa jest jeszcze kilka osob ktore nie zapisaly sie na dzielnicy, i nasza liczba na turnieju to ostatecznie 15 osob.
Sam turniej pod wzgledem pilkarskim obfitowal w zaciete pojedynki i duza liczbe bramek, a wyzszosc piłkarzy GieKSy nad pozostałymi drużynami była bezdyskusyjna.
Pod wzgledem kibicowskim jedna skromna oprawa w postaci baloniady, natomiast frekwencja wyniosla ponad 900 głow w tym ponad 600 z Mysłowic!
Oprócz atrakcji sportowych, okazałych wsytępów chealderek z zespołu Daiquiri i dobrej atmosfery na trybunach odbyła się licytacja pamiatek klubowych oraz zespołu Myslovitz, z której cały dochód został przeznaczony na pomoc młodej mieszkance Mysłowic – Magdzie, która cierpi na nieuleczalną chorobę krwi – CVID.

Możliwość komentowania jest wyłączona.