Turniej dzielnic południowych

26.06.2010 odbył się turniej zorganizowany przez Grupę Południe, w którym wzięło udział aż 10 drużyn: Brynów, Piotrowice, Ligota, Manhattan, Murcki, Sk1964, Ultras GieKSa ’03, PNG, Kostuchna oraz gościnnie Torcida Łaziska Górne.
Nasza drużyna znalazła się w grupie z Łaziskami, Murckami, SK1964 oraz drużyną PNG.
Punktualnie o godzinie 13:00 rozpoczął się turniej. Nasza druzyna na boisko wybiegła pół godziny później, by już w pierwszym meczu zmierzyć się z faworytem grupy – drużyną PNG. Po emocjonującym meczu musielśmy uznać wyższość rywali i przegraliśmy 2-1. Kolejne mecze z naszym udziałem również przysparzały wielu emocji, natomiast rezultaty jakie osiągneliśmy prezentowały się następująco:
Brynów – PNG 1-2
Brynów – Murcki 2-1
Brynów – Łaziska 1-0
Brynów – Sk1964 1-1
W półfinale trafiliśmy na Manhattan. Do przerwy było 0-0, jednak w drugiej części meczu rozwiązał się worek z bramkami i… przegraliśmy aż 5-0. Zmęczeni i trochę przybici z zaciekawieniem spglądaliśmy na drugie półfinałowe spotkanie, by wiedzieć z kim przyjdzie nam zagrać o 3 miejsce. Okazało się, że nasyzm rywalem będzie… ponownie drużyna PNG, i ponownie musieliśmy uznać ich wyższość. ‘Mały finał’ przegraliśmy 3-1 i ostatecznie uplasowaliśmy się na 4 miejscu.
3 miejsce udało nam się zająć w turnieju przeciągania liny, gdzie wyprzedziły nas jedynie ekipy PNG i Ligoty.
Chyba każdy z ponad 25-osobowej delegacji Brynowa spędził bardzo miło dzień. Super pogoda, granie w piłke z przyjaciółmi z GieKSy, doskonały catering przygotowany przez Grupę Południe (wuszty i piwko, woda dla drużyn) schodziły jak świeże bułeczki – to wszystko wpłynęło na jakośc turnieju, który oceniamy na bardzo duży ” ” !
Do zobaczenia za rok!
GRUPA POŁUDNIE – GKS KATOWICE!

Możliwość komentowania jest wyłączona.