Trójkolorowy weekend

Najbliższe dni zapowiadają się niezwykle ciekawie dla wszystkich katowickich kibiców.
W piątek o godzinie 18:30 na lód w Satelicie wyjadą nasi hokeiści, którzy aktualnie zajmują pozycję lidera 1 ligi hokeja. Kolejnym rywalem na drodze do Ekstraligi będzie Polonia Bytom, która już raz nas w tym sezonie pokonała. Na to spotkanie planowana jest oprawa, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia Satelity i wsparcia katowickich hokeistów!

Chyba już nikomu nie trzeba przypominać, że w sobotę odbędzie się długo oczekiwany mecz. Przy Bukowej GieKSa podejmie Olimpię Grudziądz. Na to spotkanie mieszkańców dzielnicy zapraszały liczne plakaty oraz transparent. Dlaczego długo oczekiwany? Przede wszystkim, na ten mecz zaplanowano świętowanie 15-lecia przyjaźni z kibicami Banika Ostrava, zapowiadana jest specjalna oprawa, można też spodziewać się sporej ilości gości z Czech. Jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe ? chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo na zakończenie tej słabej rundy.
Cały Brynów dopinguje, GieKSa tego potrzebuje!

W niedzielne popołudnie (o godzinie 18:30) czekają nas kolejne sportowe emocje. Rywalem hokeistów GKS-u Katowice będzie Orlik Opole. I niech nikogo nie zmyli nazwa przeciwnika ani wspomnienia łatwych wygranych, w tym sezonie drużyna z Opola wcale nie jest ?chłopcem do bicia?, o czym niedawno boleśnie przekonali się kandydaci do awansu ? KTH Krynica.

Czekają nas trzy ciekawe wydarzenia w ciągu trzech dni. Kolejna okazja, żeby udowodnić, że całe nasze życie to GKS Katowice.

Możliwość komentowania jest wyłączona.