Stowarzyszenie Kibiców „SK1964″

Kim jesteśmy?

Grupą kibiców, zapaleńców, idealistów, fanów, kumpli ? jakkolwiek by nas nie nazwać łączy nas jedno ? GKS Katowice ? te barwy, ten herb, te wspólne kilometry zaliczane na wyjazdach, te zdarte gardło na meczach.

Niewiele? A czego chcieć więcej?

No właśnie jest coś czego wszyscy chcemy ? chcemy ?zarażać?. ?Zarażać? miłością do GieKSy, sprawiać aby jak najwięcej nas jeździło po Polsce, jak najwięcej było nas u siebie, by nasz doping był lepszy, by stać się najlepszymi kibicami w Polsce!

Znamy się ze stadionu, z życia, z forum, z podwórka. Potrzebne nam było na początek 15 osób (formalny wymóg na rejestrację Stowarzyszenia w sądzie). A potem samo ruszyło. Po rejestracji w sądzie jesteśmy grupą otwartą i z miłą chęcią przyjmiemy w swoje szeregi zarówno tych ?zarażonych?, jak i tych, którzy chcą się ?zarazić?. Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego.

Chciałbyś współtworzyć tą atmosferę na meczach? Chcesz mieć szybki i łatwy dostęp do biletów, karnetów, wyjazdów, informacji? Wstąp w nasze szeregi! Mamy członków w Katowicach, na Śląsku, w całej Polsce, jak i poza jej granicami! Niektórzy są z nami dla samej idei, niektórzy wspierają nas swoją pomocą, są też i Ci najbardziej zagorzali, którzy jeżdżą za GieKSą w każde miejsca tego globu. Każdy jest różny, ale łączy nas jeden cel ? GKS KATOWICE.

Obecnie jest nas już ponad 300 członków. Nie oznacza to, że na tym poprzestaniemy. Jeżeli chcesz wstąpić w nasze szeregi ? Zapraszamy!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.sk1964.pl

SK1964

Możliwość komentowania jest wyłączona.