Ranking dzielnic opis akcji

Reguły gry

1. Co to jest i co ma na celu?

Ranking dzielnic to akcja, która powstała 2 lata temu z inicjatywy kilku członków Stowarzyszenia Kibiców SK1964. Ma ona na celu promowanie pozytywnych działań propagujących pozytywny wizerunek kibica. Ranking ma na celu propagowanie dobrego wizerunku kibiców GieKSy i jej popularyzację poprzez działalność na dzielnicach, rozwój kibicowski oraz poprawienie organizacji w strukturach kibicowskich.

2. Na czym polega?

Polega na zdobyciu jak największej ilości punktów w ciągu trwania rundy, by zająć jak najwyższe miejsce.

3. Za co można dostać punkty?

Punkty dostaje się za zapisane osoby na wyjazdy, sprzedane bilety na dzielnicy, legalne graffiti, przeprowadzenie ?Akcji szkoła? czy zakup specjalnych gadżetów (czapki zimowe, szale pasiaki itp.). Punkty przyznawane są również za innowacyjne akcje wymyślone przez daną dzielnicę, jak na przykład turniej kibiców czy akcje propagandowe przed meczem.

4. Dlaczego warto brać udział w akcji ?Aktywne Dzielnice??

Dzielnice, które zajmą wysokie lokaty w rankingu zostaną nagrodzone odpowiednio do zajętego miejsca. Pamiętać trzeba również o tym, że nic nie powoduje lepszego rozwoju niż zdrowa rywalizacja, a każda dzielnica biorąca aktywny udział w rywalizacji działa na swoją i GIEKSY korzyść.

Możliwość komentowania jest wyłączona.