Podsumowanie rundy jesiennej

Trwa już 2014 rok i choć dnia przybywa, wieczory nadal są długie. Z tego względu chcemy zapewnić wam lekturę na kilka minut i przedstawić, jak Brynowska GieKSa prezentowała się w rundzie jesiennej. Żeby jednak nie rozbolały was oczy, będzie to podsumowanie szybkie i subiektywne.
Sezon rozpoczął się od plażowania w Świnoujściu. Dwa pierwsze wyjazdy zostały opisane na naszej stronie, przypomnimy więc tylko, że nad morzem było 7 Brynowian, a w Krakowie 15 plus 3 chłopaków z Kończyc. Relacja i zdjęcia: http://brynow1964.pl/wakacje-w-rozjazdach-relacja/
Następny wyjazd był dość prestiżowy, bo podejmował nas Bełchatów. Porażkę 0:5 oglądała nasza 15-osobowa grupa. Piłkarsko było potem już tylko lepiej, a i kibicowsko czekały nas ciekawe wydarzenia. Wielka mobilizacja poprzedziła mecz z ROW-em, który był ważny z wielu względów ? dla nas również dlatego, że od tego meczu zaczęliśmy przywiązywać dużo większą uwagę do dzielnicowych zapisów na bilety ? na mecz z Rybnikiem zapisaliśmy na bilety 34 osoby (przed sezonem poszło ponad 20 karnetów, a więc łączna liczba dobra), a na Blaszoku GieKSiarzy z naszej dzielnicy było tego dnia co najmniej 2 razy tyle. Małe derby rozpoczęły? mały maraton meczów u siebie, w ciągu tygodnia nasi piłkarze pokonali przy Bukowej również Arkę i Dolcan. Potem przyszła pora na nasz najsłabszy wyjazd ? Chojnice, gdzie pojechało nas tylko 4. Następnym istotnym meczem było spotkanie z Olimpią Grudziądz, wybrane później na ?mecz roku? w plebiscycie Złote Buki. Wygrana 4:0 i kapitalna atmosfera były wspominane jeszcze długo, również podczas następnego wyjazdu, do Niecieczy, gdzie Brynów reprezentowany był przez 15 osób.
Mecz ze Stomilem przy Bukowej to spora mobilizacja i kolejny dobry wynik biletowy (równe 30 osób) oraz udana zbiórka, szczegółowa relacja i zdjęcia tutaj: http://brynow1964.pl/taka-sobote-chcemy-co-tydzien/
Po Olsztynianach gościliśmy w Katowicach Wisłę Płock, na ten mecz na dzielnicy zapisały się 32 osoby. Bardzo udaną rundę zakończyliśmy z wielkim przytupem, na hitowy mecz z Flotą (10-lecie UG?03) zapisaliśmy 63 osoby, na zbiórce było nas ponad 50! Relacja, film, zdjęcia: http://brynow1964.pl/kilka-slow-po-hicie-z-flota/
Tyle o meczach ligowych, nie można zapomnieć o Pucharze Polski, na mecz z Zawiszą za pośrednictwem dzielnicy zapisały się 43 osoby.
Rok 2013 pod względem sportowych emocji zakończyliśmy w Częstochowie, na turnieju Piłkarska Gwiazdka, na który wybrało się 9 przedstawicieli Brynowskiej GieKSy.

Mamy nadzieję, że runda wiosenna i cały 2014 rok będzie jeszcze lepszy, a nasze liczby będą stale rosły! BRYNÓW 100% GKS KATOWICE!

Poniżej niepublikowane jeszcze na naszej stronie zdjęcia z wyjazdów.

Brynów w Częstochowie, gdzie wisi nasza flaga (Grudzień’81), w Niecieczy:

Możliwość komentowania jest wyłączona.