Płock zaliczony, w sobotę Arka!

Na ostatnim wrześniowym meczu naszej drużyny, w dalekim Płocku, zameldowało się dokładnie 270 kibiców GieKSy, w tym 10 osób z Brynowa. Warto było się wybrać do historycznej stolicy Mazowsza, wyjazd był pod wieloma względami ciekawy. Podróż w obie strony spokojna, wesoła i w miarę sprawna, na meczu dobry doping, który rozruszała ?rywalizacja? młynowych. Zdaniem redakcji nieznaczna wygrana J.!

Stadion im. Kazimierza Górskiego sprawiał dosyć przygnębiające wrażenie, trybuny w większości były puste, a młyn gospodarzy nieliczny. O wiele lepsze wrażenie sprawiała hala sportowa, usytuowana za jedną z bramek. Na co dzień jest areną zmagań płockich szczypiornistów, którzy należą do ścisłej krajowej czołówki. Miasto, z perspektywy autokarowo-samochodowej, nieciekawe.
Nasze wejście na sektor nieco się opóźniło, więc M. był chyba jedynym brynowskim kibicem, który zobaczył bramkę Napierały. Niektórym umknęło też trafienie Zachary, ale to już z własnej ich winy. Abstrahując od docinek personalnych, zaznaczyć trzeba, że z tego co widzieliśmy w mieście nad Wisłą wynika, że dobra gra w meczach z Polkowicami i Zawiszą nie była przypadkiem. Zawodnicy trenera Góraka zagrali mądrze i skutecznie. Taką GieKSę chcemy oglądać!
Mamy nadzieję, że dobrą postawę nasi zawodnicy pokażą także w meczu z Arką Gdynia, który już w sobotę odbędzie się przy Bukowej. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie, atrakcji na pewno nie zabraknie. Na boisku tak pozytywnie nie było już dość dawno, a wróble ćwierkają, że i na trybunach może być ciekawie, może odwiedzą nas goście znad Bałtyku?

GKS KATOWICE vs Arka Gdynia
1.10.2011
Godz. 18:00
Ul. Bukowa 1!

Możliwość komentowania jest wyłączona.