Ostatni trening ? relacja

W dniu wczorajszym na boisku SP5 odbył się ostatni darmowy trening, realizowany w ramach trzeciej już edycji projektu ?Zagraj na Bukowej? . Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieciaków (21 młodych piłkarzy i 1 piłkarka!) oraz? kibiców. Na ostatni trening zebraliśmy się około 30 osób, bu trochę podopingować młodych piłkarzy, a przy okazji pogadać o sprawach dzielnicy i planach na przyszły sezon. Kiedy trener wraz dzieciakami głośnym okrzykiem ?GIEKSA!? zakończyli zajęcia, do akcji wkroczyliśmy my. Dzieciaki dostały od kiboli z brynowa pamiątkowe paczki, w których znajdowały się: plakat UG?03, zeszyt, smycz gruba, długopis, breloczek, dwie opaski na rękę, lizak, nowa vlepka z logiem Brynowa, kilka mniejszych vlepek, naklejki na zeszyty oraz plan lekcji. Istny zestaw młodego GieKSiarza!
Po wręczeniu paczek zaprosiliśmy dzieciaków wraz z rodzicami pod specjalnie przygotowanego na tą okazję, 22-metrowego transa z hasłem: ?na Brynowie młoda wiara, naszą GieKSą opętana?. Zaintonowaliśmy kilka okrzyków sławiących trójkolorowe barwy oraz odpaliliśmy świece dymne w barwach klubu. Po małym pokazie dzieciaki ustawiły się jeszcze w kolejce po autografy do Krzysztofa Wołkowicza, który współprowadził wczorajsze zajęcia.
Ostatni trening nie oznacza końca emocji ? już jutro, przy okazji wielkiego rodzinnego festynu na ul. Bukowej1 (Stadion GieKSy) odbędą się finały rozgrywek ?Zagraj na Bukowej? ! Młodzi piłkarze z Brynowa w grupie będą walczyć z dzieciakami z Piotrowic, Załęża oraz Paderewy. Z pewnością będą też mogli liczyć na wsparcie kibiców, którzy licznie stawią się na stadionie. Początek festynu o godzinie 11:00! ZAPRASZAMY

Możliwość komentowania jest wyłączona.