Ostatni mecz sezonu – Pogoń Szczecin

Na spotkaniu z Pogonią Szczecin nie będzie kontynuowany protest antyrządowy w formie milczących trybun, tak więc wraca doping i atmosfera meczowa.

Nie wszystkie ekipy umiały wspólnie protestować. Niestety część z nich zachowała się jak małe dzieci ? żegnała stadiony, broniła się przed spadkiem, świętowała awanse. Krótkowzroczność takich działań jest oczywista, ale nie każdy umie to w Polsce zrozumieć.

Na zjeździe OZSK w dniu 5.06.2011 większość stowarzyszeń stwierdziła, iż taka forma protestu się wyczerpała. Dodatkowo wybraliśmy nowy zarząd, który w najbliższym czasie ma spotkać się z rządzącymi oraz przedstawicielami PZPN i Ekstraklasy S.A.. Jest duża szansa na normalne wyjazdy w przyszłym sezonie ? co dla nas (kibiców GieKSy) było najważniejszym postulatem. Trzymamy kciuki w rozmowach.

Dziękujemy Wam GieKSiarze za to , że pokazaliście całej Polsce jak powinno się protestować. Każdy z nas miał swoje przemyślenia na temat protestu i swoje pomysły mimo to wszyscy solidarnie dostosowaliście się do naszych próśb. Wielkie dzięki! Pokazaliśmy, iż jesteśmy jedną wielką rodziną GKS Katowice.

Nie jest to w żadnym wypadku złożenie broni. Poczekajmy jednak na wyniki rozmów, a jeśli one okażą się niekorzystne wtedy znowu będzie trzeba protestować. Jednakże w jakiej formule i na jaką skalę ? zadecydujemy dopiero wtedy.

O wszystkim będziemy Was informować na bieżaco.

Informacje organizacyjne (kibicowskie):

- zostanie przeprowadzano zbiórka publiczna na Michała Barona (osobny temat w podwieszonych na forum). Każdy niech wrzuci jakiś grosz!

- na ?B? będą wpuszczane osoby tylko w żółtych koszulkach (będzie możliwość kupna chinki za 5 złotych);

- będzie możliwość zapisania się do Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice ?SK 1964? na specjalnych stanowiskach Głównej (obok kiełbasek) oraz Blaszoku (obok toalet). Tam też zapłacicie składki oraz otrzymacie wszelkie informacje;

Możliwość komentowania jest wyłączona.