Mecz przyjaźni Brynów & Kończyce

W przeddzień urodzin GieKSy na brynowskich GieKSiarzy czekała nie lada atrakcja. To właśnie w tym dniu rozgrywaliśmy pierwszy oficjalny mecz przyjaźni pomiędzy fanami z Brynowa i Kończyc.
Fani Górnika Zabrze, z którymi utrzymujemy bardzo dobre relacje już od długiego czasu postanowili sprawdzić, czy nasza forma piłkarska chociaż trochę poszła w górę (na dwóch ostatnich turniejach w Kończycach wypadliśmy bardzo słabo).
Zaproszenie oczywiście przyjęliśmy i postanowiliśmy, że mecz ten włączymy do obchodów urodzin GieKSy na naszej dzielnicy.
Na wyjazd do Zabrza zgłosiło się 15 chętnych, i właśnie taka liczba Brynioli zawitała w odwiedziny do naszych przyjaciół.
Sam mecz oraz to co działo się w jego czasie na trybunach było kapitalną okazją do kolejnej integracji pomiędzy nami, a żabolami z Kończyc. Zaraz po wejściu na halę wywieszamy dobrze wszystkim znany, zgodowy transparent ?Brynów & Kończyce? , kibice KSG wieszają trans poświęcony swojemu zmarłemu koledze z dzielnicy ? ŚP BASTEK?.
Na boisku twarda walka (mecz zakończył się naszą porażką 13-7) a na trybunach prawdziwa fiesta i wspólna zabawa. Gospodarze zadbali również o odpowiednią ilość napojów wyskokowych, tak że każdy uczestniczący w tym meczu mógł wypić urodzinowe piwko;) Głośny doping, śpiewy, zabawa towarzyszyły grającym praktycznie przez całe spotkanie.
Po meczu grający dziękują dopingującym, a chwilę później wszyscy razem robimy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Po wyjściu z hali cykamy jeszcze pamiątkowe fotki z transem ?BRYNÓW 100% GKS? i głośnymi okrzykami zaznaczamy swoją obecność. Integracja wypadła świetnie, i chyba nikt nie żałuje, że niedziele spędził w kibicowskim gronie
Żabolom, dziękujemy za jak zwykle zajebistą gościnę ? do następnego! PIONA!

Możliwość komentowania jest wyłączona.