KONIEC ZIMY!

Już 17 marca startują bardzo przez nas wyczekiwane I-ligowe rozgrywki! Na początek podejmiemy przy Bukowej Ruch Radzionków, zajmujący 9 miejsce w tabeli. W przypadku naszego zwycięstwa zrównamy się z nimi pod względem dorobku punktowego, więc będzie to naprawdę bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli.

W sobotę odbył się sparing naszych piłkarzy z Szombierkami Bytom (4 liga), podczas którego kilkanaście osób z Brynowa miało okazję zobaczyć 2 gole stracone przez naszych zawodników (co powoduje negatywną ocenę ich postawy), ale też kilka ładnych akcji i 4 bramki zdobyte przez naszych zawodników. Trudno ocenić, w jakiej rzeczywiście formie jest drużyna GKS-u, tym bardziej, że skład w jakim zagrała, prawdopodobnie różni się od tego, który będzie wystawiany w lidze.
Organizacyjne problemy powodują, że dopiero w czwartek oficjalnie dowiemy się, czy na ten mecz będą mogli wejść kibice, ale jesteśmy dobrej myśli i zapraszamy wszystkich Brynowian do zjawienia się 17 marca przed godziną 18 na stadionie miejskim przy Bukowej. Do zobaczenia!

Możliwość komentowania jest wyłączona.