Kolejny dobry rok

W pierwszym tygodniu 2012 roku postanowiliśmy przekazać młodemu pokoleniu Brynowa pozytywne przesłanie na następnych 12 miesięcy. W tym celu odwiedziliśmy kolejno wszystkie trzy szkoły podstawowe znajdujące się na terenie naszej dzielnicy, gdzie rozdaliśmy rzecz niezwykle przydatną, jaką z pewnością są kalendarzyki kieszonkowe. ?Jestem z Katowic ? jestem za GieKSą? ? takie oto oryginalne hasło będzie się rzucać w oczy małolatom, kiedy będą sprawdzać w jaki dzień tygodnia wypadają ich urodziny albo jak długo potrwa długi weekend!

Na pierwszy ogień poszła SP 11, gdzie jesteśmy dobrze znani i lubiani. Po 20 minutach akcja została uznana za zakończoną, gdyż pozbyliśmy się już wszystkich przygotowanych kalendarzyków oraz kilkunastu specjalnych vlepek ?GieKSa&Górnik?, które trafiły w ręce tych uczniów ?jedenastki?, którzy na widok herbu GKS-u okazywali największą radość.

W SP65, czyli szkole, którą trochę zaniedbaliśmy podczas poprzednich akcji, zarówno kalendarzyki jak i duża ilość vlepek również bardzo szybko znalazły się w rękach dzieciaków. Adresaci tej akcji bardzo walczyli o skromne upominki od nas, mimo zakazów wracając się po kolejne vlepki i kalendarzyki. Niektórzy rodzice, ku naszej radości, włączyli się do tej walki. Akcja wypadła więc naprawdę znakomicie!

Ostatnią odsłoną akcji była wizyta w ?piątce?, gdzie jak zwykle spotkaliśmy się z miłym przyjęciem. Przybyliśmy tam około pół godziny przed rozpoczęciem zajęć, ale, ku naszemu zaskoczeniu, rozdawanie kalendarzyków potrwało zaledwie kilka minut. Okazało się, że wielu uczniów SP 5 przychodzi do szkoły z dużym wyprzedzeniem. Z lekkim ubolewaniem przyjęliśmy ten fakt, żałując, że kalendarzyki nie trafią do najbardziej niepokornych spośród młodych brynowian, którzy zapewne wpadają na lekcje spóźnieni lub w ostatniej chwili. Podobnie jak w SP 11, także i w ?piątce? najbardziej zainteresowani dostali specjalne vlepki zgodowe.

Cieszy nas fakt, że tych zainteresowanych i cieszących się nawet na sam widok trójkolorowych czapek jest w naszej dzielnicy coraz więcej. Wierzymy, że takie akcje jak wyżej opisana przyczynią się do jeszcze większego zainteresowania GKS-em w Brynowie!

Możliwość komentowania jest wyłączona.