Kilka słów o trójkolorowym weekendzie

Hokeiści HC GKS-u Katowice nie zawiedli i wygrali oba weekendowe mecze. Liczba osób z Brynowa, które zasiadły w piątek i niedzielę wokół lodowiska jest trudna do oszacowania, ale zapewne na obu meczach zamknęła się w kilkunastu. Spotkaniu z Polonią Bytom towarzyszyła oprawa i dobry doping, a wszystko to głównie za sprawą GieKSiarzy z Bogucic, za co wielkie słowa uznania. Panowie, wykonujecie naprawdę dobrą robotę. Tylko tak dalej! Następne hokejowe emocje dopiero w styczniu, bo dopiero wtedy GieKSa zagra znów na swoim lodowisku. Warto czekać, bo emocje mogą być ogromne ? na razie trójkolorowi prowadzą w tabeli, walka o awans trwa!

To co najważniejsze, oczywiście działo się przy Bukowej. Nie będziemy się rozpisywać – kibicowski opis meczu można znaleźć na wielu portalach, do zapoznania się z relacjami zresztą zachęcamy, bo na trybunach działo się wiele.
W skrócie ? 400 kibiców Banika, z flagami (machajkami a także tymi na płot) świętowało z nami 15-lecie zgody. Nie zabrakło oprawy, pirotechniki i głośnego dopingu. Na boisku ? nie zabrakło zwycięstwa.
Co do aspektu brynowskiego ? na tym meczu swój debiut zaliczyło kilkoro naszych znajomych. Jak to powiedział jeden z nich – ?czas dorosnąć?. Każdy z nas miał kiedyś swój pierwszy mecz, a po nim już na Bukowej zostaliśmy.
Ewa, Paweł, Maszek, Szymon ? zostańcie z nami :)

W niedzielę 3 kibiców z Brynowa wspierało Górnika Zabrze na meczu z Wisłą Kraków. Meczu, w którym Żabole świetnie zaprezentowali się kibicowsko, a piłkarze prowadzeni przez Adama Nawałkę odnieśli nieoczekiwane zwycięstwo!

Możliwość komentowania jest wyłączona.