Falstart? Nie dla nas!

Nasi piłkarze, choć doskonale wiedza, jaki cel przed nimi stawiamy, w pierwszych dwóch meczach zdobyli tylko 1 pkt, śmiało można więc mówić o falstarcie w ich wykonaniu. Ale piłka nożna ma to do siebie, że boisko otaczają trybuny, a na nich znajdują się kibice. I właśnie dla nas ? kibiców, początek sezonu wcale nie był nieudany!
Na przedsezonowej prezentacji pojawiło się i dobrze bawiło 15 GieKSiarzy z Brynowa. Przyznać jednak trzeba, że wydarzenie to nie było zorganizowane na zbyt dobrym poziomie, zarząd klubu musi jeszcze sporo popracować, bo GKS zasługuje na uroczystą prezentację przeprowadzoną efektownie i z rozmachem.
Zanim sezon się rozpoczął przeprowadziliśmy zapisy na karnety, które tym razem obejmowały cały sezon. Ten fakt, a także cena owych karnetów wywołały nasze obawy co do liczby ich nabywców. Wbrew obawom ? nie było źle, dzielnicowa lista zamknęła się na 22 osobach, a nie obyło się bez spóźnialskich, którzy zakupów dokonali w klubie.
2 pierwsze mecze GieKSa grała u siebie, przed pierwszym ? z Niecieczą ? rozwiesiliśmy 130 plakatów, a przed drugim ? z Olimpią Elbląg ? na terenie dzielnicy pojawiły się 3 zapraszające na mecz transparenty. Na obu meczach frekwencja nie była zła (jak na wakacje), mamy nadzieję, że nasze skromne działania się do tego przyczyniły!
Pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie gramy w Grudziądzu, niestety tamtejsza Olimpia nie przyjmuje kibiców, o czym dowiedzieliśmy się, gdy zapisy na wyjazd już trwały. Kilka osób musi więc inaczej zaplanować sobotę i wydać pieniądze ? na przykład na najbliższe 2 wyjazdy, na które już trwają zapisy na naszym forum i u dzielnicowego! 13.08 gramy w Bytomiu z Ruchem Radzionków, a 28.08 z Dolcanem w Ząbkach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.