Bydgoszcz – relacja!

Brynów on tour

Na ten wyjazd czekaliśmy z niecierpliwością mniej więcej od jesiennego starcia z Zawiszą, które było najlepszym pod względem dopingu meczem przy Bukowej w poprzedniej rundzie. Mobilizacja na dzielnicach i w fan clubach przyniosła oczekiwany efekt – do Bydgoszczy wybraliśmy się pociągiem specjalnym w liczbie ponad 800 osób, w tym około 90 kibiców Górnik Zabrze, 35 chłopaków z Banika Ostrava i 5 układowiczów z JKS-u Jarosław.
Brynowskich GieKSiarzy na tym wyjeździe było 19. Ci, którzy pojechali, na pewno tego nie żałują, mimo tego, że podróż trwała prawie dobę. Jazda w obie strony bardzo przyjemna, w przedziałach przez nas zajmowanych czas wypełniała dobra zabawa (nie ma spania na wyjazdach!). Jeden z nas zalicza debiut wyjazdowy, co konkretnie uczciliśmy. Sam mecz był pokazem dobrego dopingu, sektor wypełniony kibicami w żółtych koszulkach wyglądał znakomicie.
Piłkarze GKS-u walczyli, ale byli bardzo nieskuteczni i przegrali 0:2. My do Katowic wróciliśmy około 4:30 w niedzielny poranek. Szersza relacja kibicowska oraz fotogaleria na www.gieksainfo.pl .

Możliwość komentowania jest wyłączona.