Brynów wierny do końca

Ostatnie dni nie są dla nas zbyt radosne, zła atmosfera wokół klubu, zła gra i wyniki piłkarzy, jesienne deszcze? Generalnie w Trójkolorowych Katowicach ciężko ostatnio o optymizm. Ostatnim dobrym meczem, który podsycił płomyczek nadziei, który pojawił się po meczach z Polkowicami i Zawiszą, było opisane już przed nas spotkanie z Wisłą Płock. Po nim zagraliśmy z Arką i nie było to zachwycające widowisko, jego jedynym plusem był całkiem dobry doping i niezła frekwencja (3900 widzów). Określenie ?całkiem dobry doping? to oczywiście nasza, subiektywna ocena, gdyż niektórzy dziennikarze z regionu nie kryją zachwytu (?Zdumiewa mnie Blaszok. Jechał jak nakręcony przez cały, nienadzwyczajny przecież mecz? ? Paweł Czado). Po meczu z gdynianami przyszła kolej na derbowe spotkanie z Polonią w Bytomiu. Brynowska lista wyjazdowa zapełniała się w zadziwiająco szybkim tempie, ale wyjazd ostatecznie się nie odbył. Kolejnym ciosem, jaki otrzymaliśmy, było to, że kiedy przymierzaliśmy się już do rozwieszania plakatów na kolejne spotkanie GieKSy ? z Pogonią Szczecin, została zmieniona godzina meczu. Metodą chałupniczą zmieniliśmy godzinę na plakatach, ale nie na wszystkich, więc zawisło ich mniej niż planowaliśmy. Być może była to jedna z przyczyn fatalnej frekwencji na środowym meczu z Portowcami, przegranym zresztą 0:2. Dla naszych wyjazdowiczów kolejną złą informacją był brak wyjazdu do Poznania na sobotnie spotkanie z Wartą, ostatecznie zremisowane 2:2.
GieKSa zadomowiła się w dole tabeli, pieniędzy w klubowej kasie brak i perspektyw na lepsze jutro też, a na dworze coraz chłodniej. Ale bycie kibicem stawia nas w komfortowej sytuacji ? w sytuacji, kiedy wydaje się, że wszystko jest przeciwko nam, możemy udowodnić (który to już raz?), że Brynów jest wierny do końca! Dlatego w najbliższą niedzielę znów widzimy się przy Bukowej, dopingując ile sił nasz zespół.

WSZYSCY NA MECZ!
GieKSa vs Piast
23.10.2011, Niedziela, godz. 12:30

Przypominamy też o zapisach na ostatni mecz wyjazdowy w tym roku! Koszt 70zł dla tych, którzy jadą też do Niecieczy i 80zł dla reszty. Dodatkowe zniżki dla członków SK 1964!

Olimpia Elbląg vs GieKSa
12.11.11; godz. 13:00

BRYNÓW ON TOUR!

Możliwość komentowania jest wyłączona.