Brynów on tour – Gorzów

Mimo, że jeszcze 10 dni przed meczem, na naszej liście wyjazdowej widniały jedynie 3 zapisane osoby, to do oddalonego od Katowic o ponad 500km Gorzowa Wielkopolskiego udało się aż 15 GieKSiarzy z Brynowa!
Biorąc pod uwagę koszt wyjazdu, odległość i to, że piłkarsko nie liczymy się już w walce o awans jest świetnym wynikiem!
Z Katowic wyruszamy około 6:30 zaopatrzeni w prowiant ale i… dzielnicowe gadżety.
Podróż okazała się nie być tak męczącą i dłużącą się, jak obawialiśmy się tego przed wyjazdem ze Stolicy Górnego Śląska. Tym bardziej, że po drodze mogliśmy podziwiać np. … gigantyczny pomnik Jezusa Chrystusa, wybudowany niedawno w Świebodzinie:)
Gdyby nie awaria jednego autokaru i decyzja, że przed Gorzowem czekamy aż dołączy on do pozostałych, na miejscu bylibyśmy przed godziną 14!
Ostatecznie w Gorzowie zjawiamy się kilka minut po 15 i bez większych problemów, sprawnie i szybko wchodzimy na sektor gości, w którym melduje się nas 253 osoby z 4 flagami i jednym transparentem.
Od początku meczu ruszamy z dopingiem w asyście bębna. Dopingujemy naszych piłkarzy przez pełne 90 minut, bez większych przerw. Kilkakrotnie też solidaryzujemy się z Gorzowskimi kibicami śpiewając: ?Hej Stilon nigdy nie zginie!?.
Piłkarze po szybkim i ciekawym meczu remisują 3-3, za co dostają od nas brawa i gromkie ?dziękujemy?.
Po meczu w spokoju opuszczamy stadion, pakujemy się do autokarów i wracamy do Katowic, w których meldujemy się krótko po 01:00.
Warto dodać, że podczas całej podróży, zarówno w autokarach jak i na sektorze panowała rewelacyjna atmosfera i zabawa. Chyba każdy z obecnych zapamięta ten wyjazd jako jeden z ciekawszych, śmieszniejszych i obfitujących w pozytywne przygody.
Podsumowując ? jako Brynów zaliczamy trzeci z rzędu wyjazd w dobrej liczbie (Ząbki ? 11, Poznań ? 24, Gorzów ? 15 ) dlatego liczymy, że na wyjazdowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz, mimo niesprzyjającego terminu (20.05.11 ? Piątek ? 19:00) również zbierze się przynajmniej 15 GieKSiarzy z Brynowa, którzy pojadą za GieKSą w Polskę. A uwierzcie… WARTO!

BRYNÓW ON TOUR!

Możliwość komentowania jest wyłączona.