BRW CUP 2014 – RELACJA

Mimo iż większość ludzi żyje w chwili obecnej urlopami, wolnym od szkoły lub tez trwającymi Mistrzostwami Świata w Brazylii, my nie zwalniamy tempa! Jakiś czas temu postanowiliśmy zorganizować III edycję turnieju ?BRW CUP? ? po raz drugi na świeżym powietrzu.
Przygotowania przyspieszyła informacja, że mamy gotowe nowe dzielnicowe koszulki. Postanowiliśmy zorganizować odbiór podczas turnieju.
Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn reprezentujących Brynowskie osiedla oraz jak zwykle, nasi niezawodni przyjaciele z Torcidy Kończyce! I tym sposobem mogliśmy w akcji zobaczyć reprezentacje Stromej, Brynowskiej, W.Pola, ZKS-, Załęskiej Hałdy, Orkana&Nasypowej oraz Starej Gwardii.
Turniej rozpoczęliśmy punktualnie o godzinie 11:00 ? bez większych atrakcji, ponieważ liczyła się przede wszystkim integracja i obgadanie planów przed kolejnym sezonem. Na płocie zawisł transparent dla naszego kolegi z Kończyc, który od dłuższego czasu przebywa na emigracji.
Zgromadzeni kibole mogli też skosztować smacznych wusztów oraz napić się zimnego piwka. Wszystko to serwowane było za darmo, co możliwe było między innymi dzięki regularnemu opłacaniu przez Was składek dzielnicowych! Dlatego nie zapominajcie o tym, bo te pare złotych to nie jest wielki wydatek, a pozwala nam od lat regularnie działać na wysokim poziomie.
Wracając do rywalizacji sportowej, już od początku turnieju widać było pełne zaangażowanie grających. Nikt nie odstawiał nogi.
Wyniki fazy grupowej przedstawiały się następująco:

GRUPA A
Orkana&Nasypowa vs Stara Gwardia 3-0
Kończyce vs Załęska Hałda 1-3
Orkana&Nasypowa vs Załęska Hałda 0-0
Stara Gwardia vs Kończyce 0-3
Orkana&Nasypowa vs Kończyce 2-1
Załęska Hałda vs Stara Gwardia 3-0
AWANS: Załęska Hałda i Orkana&Nasypowa
GRUPA B
Brynowska vs ZKS 0-3
W.Pola vs Stroma 0-1
Brynowska vs Stroma 1-2
ZKS vs W.Pola 5-0
W.Pola bs Brynowska 3-0
Stroma vs ZKS 0-1
AWANS: ZKS i Stroma
Po fazie pucharowej przyszedł czas na emocjonujące półfinały, które zakończyły się poniższymi rezultatami:
Załęska Hałda vs Stroma 1-6
Orkana&Nasypowa vs ZKS 0-0 (karne 2-1)
Mecz o 3 miejsce: ZKS ? Załęska Hałda 2-1
FINAŁ BRW CUP 2014: STROMA vs ORKANA&NASYPOWA 4-1
Przed finałami postanowiliśmy dać odpocząć zawodnikom i wykorzystaliśmy przerwę na pamiątkową fotkę oraz rozdawanie koszulek, których zamówiliśmy równą ilość 100 sztuk!
Po finale większość zawija się do domów, a część z nas przy piwku omawia jeszcze najważniejsze tematy. Przez cały czas trwania turnieju przewinęło się przez niego około 80 kiboli GieKSy z Brynowa, co biorąc pod uwagę trwające wakacje było świetnym wynikiem. Pojawiło się kilka pomysłów i planów na przyszłość, integracja udała się w pełni, koszulki wyszły świetnie, poziom piłkarski był wysoki ? czegóż chcieć więcej! Chyba tylko tego, aby takie turnieje odbywały się częściej.
Do następnego!
PS. Podziękowania dla braci z Górnika za obecność! BRYNÓW&KOŃCZYCE!

FOTKI:

FILMIK:

Możliwość komentowania jest wyłączona.