Aktywne Dzielnice ? Nowa odsłona!

Wraz z początkiem nowego sezonu, ruszył kolejny ranking ?Aktywnych Dzielnic?. Po pierwszym notowaniu, na które złożyły się punkty za karnety, wyjazdy (do Radzionkowa włącznie) oraz legalne graffiti, znamy pierwszych liderów poszczególnych grup. I tak grupie pierwszej, dzięki dobrym liczbowo wyjazdom oraz największej liczbie karnetów przewodzi? BRYNOWSKA GIEKSA! Tuż za nami (ze stratą ponad 100 punktów) są Żory, a trzecie miejsce w grupie pierwszej zajmują fanatycy z Wełnowca.
W grupie drugiej bez większych niespodzianek ? na pierwszym miejscu Centrum, tuż za nim SK1964, a trzecie miejsce zajmuje Podlesie, które ?goni? FC Śląsk Cieszyński.
Najbardziej w tej grupie zawodzą fanatycy z Hołdunowa i Lędzin, jednak wierzymy, że i oni rozkręcą się na dobre.
Trzecia, ostatnia grupa to niespodziewanie dominacja Panewnik! Drugie miejsce zajmuje Burowiec, a trzecie ex aequo Dąbrówka Mała i Koszutka.
Już wkrótce kolejne notowanie rankingu ?AD? , dlatego gorąco zachęcamy do śledzenia naszej witryny, jak również do aktywnego działania na rzecz Brynowskiej GieKSy, abyśmy na koniec rundy mogli cieszyć się w końcu z upragnionego, pierwszego miejsca!
I liga:
1. Brynów 745
2. Żory 639
3. WNC 578
4. Mysłowice 546
5. Tauzen 495
6. Ligota
7. Manhatan
8. GOS
9. Siemianowice
10. Witosa
11. Jaworzno
12. Zawodzie
13. Paderewa

Możliwość komentowania jest wyłączona.