5 powodów

?czyli dlaczego warto wybrać się na mecz GieKSy z Zawiszą Bydgoszcz?

1. Przede wszystkim ? kibicem się jest, a nie bywa. Dlatego każdy mecz GieKSy to priorytet i żadna osoba uważająca się za GieKSiarza nie powinna tego spotkania opuścić.
2. Przełamanie! Wreszcie zdobyte 3 punkty w meczu z Polkowicami dają nadzieję, że nasz zespół uwierzy w siebie i zacznie grać lepiej, a przede wszystkim walczyć! 5 bramek zdobytych przez nasz zespół pokazało, że umiemy je zdobywać. Kolejna okazja już w sobotę!
3. Kawałek dobrej piłki. Do Katowic przyjeżdża całkiem solidna drużyna ? Zawisza jest w tej chwili liderem rozgrywek i jest wymieniany przez dziennikarzy wśród głównych kandydatów do awansu. W tym tygodniu bydgoski zespół pokonał obecnego wicelidera z Łęcznej 3:2. W sobotę okaże się, jaki dystans dzieli nas od pierwszego miejsca w tabeli.
4. Niezapomniana atmosfera. Najprawdopodobniej doping będzie stał po raz kolejny na bardzo wysokim poziomie. Ale to, jaki rzeczywiście będzie, zależy od każdej osoby na stadionie. Przyjdź na mecz i pomóż w pokazaniu gościom z Bydgoszczy, że GieKSa jako potęga kibicowska to nie mit!
5. Kto nie jedzie ten za ruchem!!! Dlatego nie ma innego wyjścia, niż ubrać żółtą koszulkę, wziąć szalik, przyjść w sobotę na mecz i dopingować ile sił!

GKS KATOWICE vs Zawisza Bydgoszcz
Sobota, 17.09 godzina 18.00!

Możliwość komentowania jest wyłączona.