45-lecie

Jubileuszową rocznicę powstania swojego ukochanego klubu każdy kibic traktuje jak jedno z najważniejszych świąt.
Nie inaczej było z nami.
O tym, że musimy zrobić coś czego jeszcze nie było w naszej dzielnicy, wiedzieliśmy już na długo przed magiczną data 27.02.09. W naszych głowach zapanowała istna burza mózgów, z której po kilku dniach przemyśleń wyszedł bardzo ciekawy i obszerny plan akcji pod zacnym kryptonimem ?45-lecie?! Po tygodniu intensywnych prac, aby wszystko zostało w tym ważnym dniu dopięte na ostatni guzik, mogliśmy puścić w świat efekt naszych starań. Głównym punktem obchodów była zbiórka na jednym ze szkolnych boisk, na której zjawiło się ponad 40osób (co przy mało sprzyjającej godzinie, porze oraz przenikliwym mrozie można uznać za bardzo dobry wynik!). Wszyscy zebrani mogli podziwiać podświetlaną przez 9 ogni wrocławskich folię z napisem: „45LAT GKS KATOWICE”. Oprócz tego każdy obecny dostał pamiątkową okazjonalną vlepkę „od zawsze – Brynów – na zawsze”.

Druga część obchodów odbyła się dzień później, kiedy to kilkanaście osób rozniosło po wszystkich Brynowskich osiedlach specjalnie przygotowane ulotki, a w centralnym miejscu naszej dzielnicy zawisł bardzo ładny i estetyczny transparent.
Akcja odbiła się szerokim echem nie tylko wśród naszej kibicowskiej wiary, ale i lokalnej społeczności, z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Na kolejną okrągłą rocznicę planujemy jeszcze lepszą akcję, więc pozostaje tylko czekać!

Możliwość komentowania jest wyłączona.