4 i 5 trening – relacja!

Za nami dwa kolejne treningi z cyklu „zagraj na Bukowej”.
Podczas czwartego, który był zarazem pierwszym październikowym, pogoda znów nie sprzyjała, choć przynajmniej obyło się bez deszczu. Na boisko przy Gallusa przyszło piecioro najbardziej wytrwałych dzieciaków, w tym, co warto podkreślić, jedna dziewczyna. Trening poprowadził Dominik Sadzawicki, oczywiście wraz z trenerem Łajczakiem, a ich poczynaniom przyglądał się z boku prezes Wojciech Cygan (który na koniec miał, chyba rzadką, okazję do rozdawania autografów!). Zajęcia jak zwykle były ciekawe i wesołe, żaden z uczestników nie narzekał. Brynowscy kibice również się pojawili, na płocie rozwiesili kilka transparentów, a na koniec treningu każdy młody uczestnik otrzymał od nich paczkę z trójkolorowymi prezentami. Wszyscy najbardziej cieszyli się z koszulek „jestem z Katowic ? jestem za GieKSą”!
Trening numer 5 był najbardziej udanym jak dotąd treningiem ? pojawiło się na nim prawie dwudzieścioro dzieciaków. Tym razem zajęcia w duecie z tenerem prowadził Tomasz Wróbel. Uczestnicy wykonali mnóstwo zróżnicowanych cwiczeń, a całość zakończył oczywiście mecz. Ze względu na dużą ilość graczy, sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, ale za to padł wybitnej urody gol po strzale lobem prawie z połowy boiska. Każdy z uczestników otrzymał taką paczkę jak po czwartym treningu, oczywiście za wyjątkiem tych, którzy już wtedy ją dostali. Brynowskie bajtle chętnie pozowały do zdjęcia grupowego, nie trzeba też było ich zachęcać do okrzyku „Katowice Katowice GKS”, który słyszała chyba cała okolica!
Dzięki uprzejmości GieKSa TV prezentujemy filmik z piątego treningu. Poza tym potężna porcja zdjęć wykonanych przez naszą redakcję :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.